Новини

Громадські слухання ДПТ території під розміщення складських приміщень

Виконавчий комітет Княжицької сільської ради Броварського р-ну Київської обл. оприлюднює інформацію про проведення громадських слухань Детального плану території  забудови земельної ділянки (кад. ном. 3221284001:01:053:0001), площею 1,9073га - для будівництва та обслуговування складських приміщень (зберігання металоконструкцій) с.Княжичі Броварського району Київської області, згідно рішення  № 1061 (52-VII) від 20.09.2019р., які відбудуться 13.03.2020р. ...Детальніше »

14 Лютого 2020 року
0

Громадські слухання ДПТ території офісно-складської забудови

Княжицька сільська рада Броварського району Київської області повідомляє громадськість про про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій в проекті детального плану території офісно-складської будівлі в с. Княжичі  Броварського району Київської області. Детальний план території розроблено в метою деталізації існуючої території. Основні техніко-економічні показники: Територія в межак проекту - 0.6003 га. Площа забудови ...Детальніше »

10 Лютого 2020 року
0

Громадські слухання ДПТ СТО

Виконавчий комітет Княжицької сільської ради Броварського району Київської області повідомляє громадськість про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій в проекті детального плану території для розташування СТО з офісно-складськими приміщеннями по вул. Л. Каденюка в с. Княжичі  Броварського району Київської області. Детальний план території розроблено в метою деталізації існуючої території. Основні техніко-економічні ...Детальніше »

10 Лютого 2020 року
0

УВАГА!!! Пташиний грип.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Броварській районній державній адміністрації повідомляє про виявлення на території України спалахів захворювання на пташиний грип дикої та свійської птиці. Ознайомитися з інформацією можна у вкладенні. Завантажити документи одним архівом: Натисни тут Детальніше »

04 Лютого 2020 року
0

Проведення громадських слухань змін до Генерального плану села Княжичі 2020

Княжицька сільська рада Броварського р-ну Київської обл. повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом села Княжичі Броварського району Київської області та оприлюднення звіту про екологічну стратегічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища») Княжицька сільська рада на виконання прийнятого рішення ...Детальніше »

01 Лютого 2020 року
0

Відзначення Дня Соборності України

Шановні мешканці села Княжичі! У середу, 22 січня, о 12.00 год. біля пам'ятника Тарасу Шевченку по вул. Слави, 9, відбудеться районний урочистий захід до 101-ї річниці Дня Соборності України. На захід запрошуються депутати сільської, районної ради та усі бажаючі. Детальніше »

21 Січня 2020 року
0

Водохреща 2020

Шановні односельчани! 19 січня 2020 року о 13.00 відбудеться освячення купелі Водохреща по вул. Озерна (Ольшина). Доступ до купелі буде відкрито до 15.00. Запрошуємо всіх бажаючих. Детальніше »

17 Січня 2020 року
0

Громадські слухання по ДПТ

Виконавчий комітет Княжицької сільської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування  пропозицій в проекті детального плану території житлової зблокованої забудови з об'єктами соціального призначення  в с. Княжичі Броварського району Київської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Детальний план території розроблено в метою деталізації існуючого генерального плану с. Княжичі. Територія в межах ...Детальніше »

09 Грудня 2019 року
0

СЕО проекту змін до генерального плану села Княжичі

З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості виконавчий комітет Княжицької сільської ради оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – «Розділу охорона навколишнього природного середовища» проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с. Княжичі Броварського району Київської області. Строк громадського обговорення заяви – 15 днів з ...Детальніше »

06 Грудня 2019 року
0