Новини

Акція “Чисті Княжичі”

21 квітня 2019 року мешканці села Княжичі не тільки виконали свій громадянський обов'язок - прийняли участь у виборах Президента України, а ще й долучилися до просвітницької акції "Чисті Княжичі", проведеної громадськими активістами села за підтримки Княжицької сільської ради. В рамках акції широке коло жителів села отримали інформацію про необхідність та ...Детальніше »

23 Квітня 2019 року
0

Районний фестиваль “Пасхальна Радість” запрошує

30 квітня 2019 о 12.00 запрошуємо княжичан та гостей села на Великодній народно-мистецький "Пасхальна Радість", який пройде в Центральному парку села Княжичі. В рамках свята буде проведено три конкурси: Моя Великодня писанка, Духмяна паска та Свято вишиване. З умовани конкурсу можна ознайомитися у директора будинку культури Ганни Ткаченко. Всіх чекаємо ...Детальніше »

22 Квітня 2019 року
0

Окружна виборча комісія інформує

Реєстр виборців розпочав роботу по оформленню відкріпних талонів. Для реєстрації зміни місця голосування в другому етапі виборів Президента України 21 квітня 2019 року виборці мають лише тиждень. Звертатись необхідно до Окружної виборчої комісії, яка знаходиться на 4 поверсі Броварської РДА у м. Бровари по вул. Гагаріна, 15. Детальніше »

08 Квітня 2019 року
0

Клуб “Здоров’я з ТурКаваКлаб” запрошує на лекцію на тему “Основа життя і здоров’я”

06 квітня 2019 року о 14.00 в приміщення сільського будинку культури за адресою: с. Княжичі, вул. Слави, 9, за чашкою кави відбудеться засідання клубу "Здоров'я з ТурКаваКлаб". Тема клубу за здоровий спосіб життя: "Основа життя та здоров'я". Зустріч проводить Антипенкова Галина Володимирівна, дипломований спеціаліст в області відновлювальної медицини, автор багаточисельних ...Детальніше »

31 Березня 2019 року
0