Опубліковано: 01 Лютого 2020 року

Проведення громадських слухань змін до Генерального плану села Княжичі 2020

Княжицька сільська рада Броварського р-ну Київської обл. повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом села Княжичі Броварського району Київської області та оприлюднення звіту про екологічну стратегічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»)

Княжицька сільська рада на виконання прийнятого рішення 38-ої сесії VII-скликання № 674  «Про надання дозволу на розробку проекту змін до генерального плану села Княжичі Броварського району Київської області» від 27.04.2018 року», відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – «Проекту змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом села Княжичі» та оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього природного середовища»).

  1. Метою внесення змін до Генерального плану є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних та техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території, визначення містобудівних умов і обмежень, уточнення функціонального використання окремих територій з врахуванням намірів землевласників та даних державного земельного кадастру.

Склад містобудівної документації : графічні та текстові матеріали (пояснювальна записка, додатки, графічні матеріали).

Зміст містобудівної документації включає в пояснювальній записці:

1) Вступ; 2) аналітична частина; 3) обґрунтування та пропозиції; 5) стратегічна екологічна оцінка; 4) основні показники генерального плану;

Замовник проектної документації – Княжицька сільська рада Броварського району Київської області.

Проект змін до Генерального плану розроблено Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» на підставі рішення 38-ої сесії VII-скликання Княжицької сільської ради № 674  «Про надання дозволу на розробку проекту змін до генерального плану села Княжичі Броварського району Київської області» від 27.04.2018 року; завдання на проектування та договору №26239.3 на виконання проектних робіт від.02.08.2019 року.

З матеріалами  проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Княжицької сільської ради за адресою : 07455, Київська обл., Броварський р-н, с. Княжичі, вул. Слави, буд. 9, з понеділка по п’ятницю з 10-17 год. (приймальня) та на офіційному сайті Княжицької сільської ради.

Пропозиції та зауваження подаються в письмовому вигляді на адресу Княжицької сільської ради : 07455, Київська обл., Броварський р-н, с. Княжичі, вул. Слави, буд. 9, та на електронну адресу: ks-rada@ukr.net  з 01.02 2020 року до 01.03.2020 року.

Пропозиції,  подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості– Сільський Голова с.Княжичі -Петренко Віктор Іванович .

Дата, час та місце проведення громадських слухань з обговорення проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом села Княжичі Броварського району Київської області  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього природного середовища») – 21 лютого 2020 року о 14:00 за адресою : Київська область, Броварський район, село Княжичі, вул. Слави, 9, в актовій залі будинку культури.

Завантажити документи одним архівом: Натисни тут

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *