Опубліковано: 22 Березня 2016 року

Відбувся турнір з карате кіокушинкай серед юніорів — “Eurokan Junior 2016”

В суботу, 19 березня 2016, в місті Берлін (Німеччина), відбувся турнір з карате кіокушинкай серед юніорів — “Eurokan Junior 2016”. В ньому прийняли участь 222 спортсмени з 13 країн. Серед них була збірна України, до складу якої увійшло 27 найкращих каратистів з різних клубів нашої країни! З нашого клубу “Тайфу” до збірної увійшли троє учнів: Костянтин Хіміч, Дмитро Борисенко та Артем Моклюк. Усі троє володарі різноманітних нагород з багатьох турнірів!

 

Жорсткі тренування на протязі двох місяців дали свої результати. Хлопці виступили гідно, змагалися на повну. Але досить важко здобувати перемоги далеко від дому, та ще й без свого наставника, тренера, який через брак фінансування таких поїздок, не зміг бути з ними поряд. Важко коли на татамі судді німці, які віддавали перевагу своїм бійцям.


То ж, маємо результат — одна бронзова медаль, яку здобув Дмитро Борисенко! Це третє місце (!!!) на чемпіонаті! Дуже гарний результат! Костянтин та Артем, нажаль, поступилися призовими місцями своїм суперникам. Та, як каже тренер клубу “Тайфу”, George Dolinin : “Програти сильнішому супернику, це цінний досвід, що у майбутньому приведе вас до більших перемог!”


Маю надію що цей світовий турнір дав нашим спортсменам той самий цінний досвід, що стане у нагоді на наступних змаганнях!


Княжичанам є ким пишатися!

 

kyo01 kyo02 kyo03

Один відгук до “Відбувся турнір з карате кіокушинкай серед юніорів — “Eurokan Junior 2016”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *