Опубліковано: 12 Січня 2021 року

Вивіз твердих побутових відходів

Інформуємо шановну громаду села Княжичі про вивіз твердих побутових відходів (ТВП). З завтрашнього дня вивіз ТВП з приватного сектору буде здійснювати ТОВ “Селтік ТБО” (Бровари). Вже сьогодні мішки для сміття можна придбати в селі в мережі магазинів “Каштан”, ФОП Жук В.В. (Хозімпекс), ФОП Лесик С.М. (Близенько). Мішки КП “Добробут”, придбані княжичанами, також будуть вивозитися компанією. Приватні мішки надалі вивозитися не будуть. Власники приватних контейнерів зможуть найближчим часом заключити з підприємством прямі договори. Індивідуально, в зручний час, для підписання договору, можна відвідати підприємство за адресою: м. Бровари, вул. Лагунової Марії, 4Б, (067) 344 41 52. Окремо, представник прибуде до Княжицької сільської ради для заключення договорів. Про день і час підписання договору буде повідомлено на сайті КСР і в групах Фейсбук. З мешканцями багатоквартирних будинків, також, будуть заключені індивідуальні договори. Інформацію про плату за вивіз ТВП кожен отримає індивідуально. Територію загального користування в селі Княжичі обслуговуватиме КП “Бровари-Благоустрій”. Усі підприємства села, приватні підприємці, мають заключити індивідуальні договори з операторами ринку вивозу ТВП на свій розсуд.

Чищення комунальних доріг загального користування від снігу, посипку протиожедледними засобами, а також забезпечення працездатності вуличного освітлення буде здійснювати КП “Бровари-Благоустрій”.

Свої зауваження і пропозиції по покращенню благоустрою направляйте на електронну адресу Княжицької сільської ради ks-rada@ukr.net до 31.01.2021 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *