Опубліковано: 16 Листопада 2016 року

Звіт сільського голови Петренка В.І. за проведену роботу у 2015-2016 році

Швидко промайнув рік мого служіння Громаді. Хочу поділитись з Вами досягненнями, тим що не вдалось втілити в життя, своїми думками щодо подальшого життя та розвитку села Княжичі.

 

Розпочну з того, що обіцяв громаді створити в сільській раді атмосферу довіри та відкритості. Чи вдалось це мені – оцінювати Вам. За рік роботи я не змінював своєму життєвому кредо «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставились до тебе». Сільська рада є і буде публічною та відкритою у своїй діяльності, про що свідчить робота з висвітлення новин та сесій сільської ради на офіційному сайті, а також в періодичному виданні ради – «7 скликання».

 

Вважаю великим демократичним досягненням те, що кожен депутат має можливість відкрито відстоювати свою особисту позицію, хоч вона може і не подобатись мені, як сільському голові.

 

Про свою відкритість та роботу для односельчан свідчить і те, що апарат сільської ради приймає та обслуговує населення не тільки  в приймальний день, яким за звичай являється середа. Жоден з княжичан не зможе поскаржитись на те, що я будь-кому відмовив в особистому прийомі в прийомний чи неприйомний час.

 

Відповіді на звернення намагаємось надавати вчасно, хоча інколи через завантаженість в роботі допускалось і невчасне звітування та надання відповідей, як до райдержадміністрації, так і громадянам.

 

Повний текст звіту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *